Telefon  0903 24 59 15

Email  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

O nás

Precízna, kvalitná práca a trpezlivý prístup je krédo nás Pánov Majstrov...


Ponúkame vám komplexné služby v oblasti stavebnej rekonštrukcie už vyše 15 rokov. Za túto dobu sme postupne získali mnohé skúsenosti a obrovské množstvo referencií, pričom našimi rukami prešli napríklad už desiatky rekonštrukcií bytových jadier. Svoju prácu vykonávame dôkladne, efektívne a profesionálne.
Pôsobíme v Bratislavskom i Trnavskom kraji, takže máme pomerne široké geografické zameranie.

Ponúkame rekonštrukcie rodinných domov a bytov a iných objektov, sadrokartónarské práce, drobné stavebné úpravy, obkladačské práce, vodárske práce, elektroinštalačné práce a podobne. Tešíme sa na spoluprácu!

Svojimi výhodnými cenami a vynikajúcou kvalitou práce sme si za dlhé roky činnosti získali už desiatky spokojných zákazníkov. Jednotlivé projekty konzultujeme priamo so zákazníkom, pričom na základe obhliadky domu alebo stavby sa najprv spolu dohodneme na cenovej ponuke a následne začneme pracovať. Navyše na svoju vykonanú prácu poskytujeme každému klientovi záruku po dobu 24 mesiacov.

Niektoré zrealizované rekonštrukcie nájdete v galérii...

 

 

Páni Majstri

Pavol

V roku 1989 som pracoval ako murár a hlavne vodič tažkej stavebnej techniky.Pracoval som v stavebnom podniku OSP , kde som za dobré pracovné výsedky mal možnosť vycestovať do západného Berlína.Pracoval som ako žeriavník a po šichte a víkendoch ako murár.
Načerpal som „kopec” skúsenosti ale spomienkami sa najmä vraciam k práci na žeriave.
Doslova som mal Berlín na dlani. ☺
Po 4 rokoch nasýtený skúsenostami som sa presunul do Viedne, kde som pracovne ďalej rozkvital.
Tu som pobudol 2 roky.Cez moje ruky pretieklo XYZ rekonštrukcií ako aj na klúč postavené domy.
A tu som si povedal - 6 rokov odlúčený od rodiny stačilo.
Rozhodol som sa začať budovať meno na Slovensku.
Od roku 1995 som začal ako živnostník precízna práca, rýchlosť v rukách a odbornosť mi zaručovala dostatok práce.
Som rád, že som mohol zasvätiť do stavbarčiny aj jedného s mojích 2 synov.
Spolu podnikáme viac ako 12 rokov.

Erik

Vynechám históriu ako som sa dostal na svet. ☺ Ako každý malý chlapec som chcel byť vojakom hasičom kozmonautom alebo len tak sa prevážať na smetiarskom aute. ☺ Dodnes si pämatám na mojú prvú brigádu. Presnejšie občas som niečo podal, občas som hlavne zavadzal ale hlavne pozeral na šikovné ruky mojho otca, ktorý ma neskôr k tomúto remeslu aj doviedol. Nebudem klamať ak poviem, že som sa začal formovať už v 9. ročníku na základnej škole kde som si zvolil cestu SPŠ Stavebnej školy. 4. roky na tejto škole boli náučne - poučné a dosť mi do života dali po profesionalnej stránke. Konečne som natrafil na predmety, ktoré ma napĺňali. Matematika, stavebná mechanika, pozemné staviteľstvo a s časti literatúra. Vtedy som pochopil, „ostanem v stavebníctve aj keby traktory padali”. ☺ Roky plynuli zo strednej školy bola vysoká, ale to necháme tak. Jeden semester stačil v mojom podaní. Od roku 2009 som pracoval ako kreslič armatúry pre jednu nemenovanú firmu v BA. Pracovali sme pre zahraničné firmy v Rakúsku, Dubaji, Nemecku... Vtedy sme sa pohrávali s myšlienkou, že by ma otec zobral pod svoje krídla. Prešiel som si v práci pozíciami, ktoré mi pomohli sa stať Majstrom. Bol som brigádnik, ktorý nosil material, zarábal lepidlá, zametal, podával a iné veci, ktoré sú potrebne na chod rekonštrukcie alebo stavby rodinných domov. Už som majster viac ako 12 rokov a svoje odhodlanie a presvedčenie ma napľňa doteraz. To je raz tak, keď sa vám práca stane koníčkom.

Andrej

Ja ako jediný z pomedzi nás štyroch nepochádzam z okolia Pezinka, ale z „blízkovýchodnej“ Banskej Bystrice. Už ako malého chalana ma bavilo motať sa okolo stavbárčiny a obdivovať stavebné mašiny a aj počas, napr. letných brigád popri strednej škole moje kroky smerovali obvykle na stavbu. Avšak to, že definitívne zakotvím práve v tomto fachu by si trúfal prorokovať asi málokto. Od základnej školy som totiž hrával ľadový hokej, následne som sny o NHL ☺ a turné po zimných štadiónoch vymenil za maturu z elektrotechniky a to všetko preto aby som nakoniec nastúpil na univerzitu študovať odbor história (úspešne aleluja). Medzi profíkov som sa teda dostal totiž tak trochu paradoxne – ako univerzitný študent, resp. dokonca počas postgraduálu – keď ma do Majstrovskej partie (ešte ako brigádnika), zobral sused Erik, ktorý akurát staval susedkin dom. To všetko krátko po tom, ako sme sa s manželkou presťahovali z Bratislavy do Šenkvíc. Toľko long story short. Napriek tomu, že história a filozofia dejín ma v skutku bavili (a vraj som v tom bol aj celkom dobrý), asi práve sklamanie (alebo vytriezvenie do reality?) z toho akým spôsobom sa realizoval doktorát (kopa byrokracie a dľa mňa i samoúčelnosti) v kombinácii so stereotypom sedenia pri počítači boli hlavnými impulzmi k tomu, že sa idem nechať definitívne „naverbovať“ do dua cajlansko-šenkvických stavbárov a nakoniec aj nechať ukecať na živnosť. Better safe than sorry. Hoci stavbárčina vie byť, obviously, hlavne po fyzickej stránke celkom drina, dostatočne to kompenzuje:

  • V prvom rade rôznorodá robota, ako napr. zakladanie stavieb, (neraz takmer nekonečné) armovanie pred betonážou, murárčina alebo fasádne práce so všetkým čo ku tomu patrí (lietanie po lešení pri zatepľovaní, sieťkovanie, etc.), či stierkovanie, obkladanie, montáže sadrokartónov (se vším všudy) i mnohé ďalšie práce, ktoré tu ani nemožno vymenovať. Tie sa mi v pohodovej a tímovej atmosfére nášho kvarteta de facto stali neraz vlastne i koníčkom. Hoc sa robota niekedy takmer so železnou periodicitou intenzívne opakuje (hlavne keď sa jedná o akúsi tour de bytové jadrá, ktoré sa v takýchto prípadoch zvyknú striedať priemerne po dvoch týždňoch – och), prakticky vždy sa robí na inom mieste (BA, PK a okolie, TT atď.), prekvapí nejaký nový problém, niečo iné treba vyriešiť, iným spôsobom, prípadne sa objaví úplná novinka, resp. výzva (ako tomu bolo v napr. prípade drevodomov). Zlaté rodinné domy, kde sa všetko zmienené zvykne priebežne striedať. Aj keď to nedokážem asi celkom konkrétne vystihnúť, neexistuje tu (alebo teda aspoň v našej partaji) nejaká extrémna forma stereotypu. Veľký bonus oproti kancelárskej robote – podľa mňa. Navyše, ono je veľmi príjemné vidieť po nielen sebe ten výsledok, čo všetko prešlo rukami až do finálnej podoby, ale koniec-koncov i spokojnosť klientov.
  • V druhom rade je to práve atmosféra?, fungovanie? vzájomná kooperácia? na „pracovisku“. Tá sa jednak nemusí riadiť žiadnym korporátnym kódexom, ale iba regulami BOZP (ani jedno však nebrať úplne doslova ☺), čo metaforicky povedané, neznamená nič iné ako to, že po pondelku nasleduje často hneď piatok ☺. Holt humor. V dobrej partii čas letí niekedy až desivo rýchlo – aspoň moja maličkosť to tak vníma v celku často. S každodenným efektívnym fungovaním súvisí prístup majstrov 1 & 2. V skratke, nik nebránil naučiť sa robiť to, čo je zmienené v prvom bode. Proste z vlastnej iniciatívy chyť kelňu, gleťák, váhu či bárs iný verajach a rob. Keď nevieš pozri sem, spýtaj sa, nechaj si poradiť... Keď sa to chceš naučiť robiť, nemaj boja naučíš sa, nie je to žiadna veda (hlavne majster nr. 1, ale i majster nr. 2), keď nechceš nechaj tak... Pozitívna forma tutoringu, ktorá je predpokladom nielen efektívne fungujúcej zosynchronizovanej partie, kde každý z nás vie čo, kedy a ako má robiť, ale aj akéhosi rešpektu a zodpovednosti.

Keď je práca často zároveň hobby, navyše v dobrej partii, tak ide pekne od ruky a snaha precíznosť či trpezlivosť sú iba sprievodnými symptómami tejto pozitívnej synergie. A záverom, ak to pomôže pri tomto rebrandingu, tvorbe dizajnu, reklamy a napĺňaní formy obsahom, tak ešte pár personálií na odľahčenie: dušou a štýlom mix červeno/čiernovalsého punkáča, rockera a metalistu, s manželkou máme 6 mačiek, spolu sme stihli precestovať na štyroch kolesách temer celú Európu, mám rád nordickú mytológiu, vesmírne sci-fi a 2. svetovú, a rád nahlas počúvam Sabaton, Powerwolf a iné epické powermetalové hudobniny, ale aj klasický 80s rock i heavymetal. ☺